اهداء مجموعه‌ای از محصولات فرهنگی موزه سینما به دفاتر انجمن سینما جوان

دسته : اخبار موزه

پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ 19:19:39

مجموعه‌ای از کتاب‌ها و محصولات فرهنگی منتشر و تهیه شده توسط موزه سینمای ایران به دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران در سراسر کشور اهدا شد.


 به گزارش روابط عمومی موزه سینما ، در طول سال‌های گذشته با هدف معرفی و آشنایی علاقمندان به سینما ایران ، موزه سینما  اقدام به چاپ چندین عنوان کتاب در زمینه های مختلف کرده است که بسیاری از آنها به عنوان کتابهای مرجع درنظر سینماگران شناخته می شود .
 موزه سینما در ادامه همکاری های گذشته خود با نهادها مختلف ،بیش از سه هزار جلد از کتاب‌های منتشر شده خود را  برای تمامی دفاتر انجمن سینمای جوانان در سراسر کشور ارسال کرده است .
اسامی تعدادی از کتاب‌ها و محصولات فوق الذکر به شرح زیر است:
معرفی فیلم‌های سینمایی سال‌های ۱۳۵۸- ۱۳۷۲ و ۱۳۷۲ – ۱۳۸۲ (دو جلد)، فیلمنامه‌ حاجی آقا آکتور سینما، آن باغ فردوس، چهل سال طراحی اعلان فیلم، سرگذشت لابراتوارها در سینمای ایران، گزیده موسیقی فیلم، عکس صد سال سینمای ایران، تاریخچه صد سال سالن‌های سینما، نشانه‌های سینمای ایران (۱۳۰۹- ۱۳۸۰)، پشت صحنه سینمای ایران، نگاهی نو به دیرینه شناسی سینما در ایران، جوایز و حضور بین المللی، صد نقش منتخب دوبله به فارسی، و ...
 همچنین موزه سینمای ایران درنظر دارد با هماهنگی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یک مجموعه دیگر کتاب برای مراکز وابسته به آن نهاد با هدف توزیع در کتابخانه‌های شهرستان‌های کم برخوردار ونوار  مرزی بمنظور استفاده جوانان هنر دوست ایران اهداء کند.
گفتنی است،سایر مراکز فعال در حوزه آموزش و پژوهش سینما و هنر که علاقمند به دریافت کتاب‌های فوق الذکر با تسهیلات ویژه هستند می‌توانند از طریق روابط عمومی موزه سینمای ایران از این ظرفیت و امکان بهره مند شوند.


هیچ نظری ثبت نشده است

اضافه کردن نظر